RANGA
Į titlulinįEl. paštasSpausdinti
'http://www.ranga.lt/lt.php/kokybe-ir-atestacija/'

Gyvenamosios paskirties pastatų statyba ir renovacija

Bedrovės sukaupta patirtis bei greitai įgyvendinamos naujovės – tai sėkmės garantas daugiabučių ir individualių gyvenamųjų namų statyboje. Gyvenamas namas ar butas kiekvienam gyventojui yra rimta investicija ir labai svarbus veiksnys gyvenime. Čia praleidžiama daug laisvo laiko, gyvena visa šeima, todėl komfortas yra labai svarbus. Mūsų tikslas, statyti taip, kad gyventojas jaustųsi patogiai.Todėl naudojame pačias geriausias medžiagas, kurias jau spėjome patikrinti per daug metų.

 

Bendradarbiaudami su svarbiausiais medžiagų tiekėjais, dalyvaudami mokymuose bei naujovių pristatymuose – turime galimybės pirmieji šias naujoves įdiegti mūsų statomuose objektuose.


Mūsų statytas gyvenamųjų namų kvartalas buvo pirmasis kuriame buvo atliktas energinis auditas – tai yra nustatytas pastato energijos sunaudojimo lygis. Pirmieji nustatėme pastato garso klasę. Todėl galime pasakyti – mūsų pastatyti namai ar butai – geras pasirinkimas ir investicija.

 
UAB „Ranga“, Bijūnų g. 8, LT-91110 Klaipėda Lietuva, Tel.: (8 46) 383 581, tel./faks.: (8 46) 311 350, El. paštas: info@ranga.lt