RANGA
Į titlulinįEl. paštasSpausdinti
'http://www.ranga.lt/lt.php/kokybe-ir-atestacija/'

Naujienos

2005 05 29
Statybininkų darbą kontroliuoja mokinių tėvai

Įsibėgėjusius uostamiesčio M. Gorkio vidurinės mokyklos renovacijos darbus akylai stebi šios mokyklos bendruomenė. Vakar meras Rimantas Taraškevičius, atvykęs apžiūrėti mokyklą ir pasikalbėti su rangovais, čia jau rado kone dešimt mokinių tėvų.

"Kartą per savaitę vaikštome po mokyklą, žiūrime, ar operatyviai atliekami darbai. Ar nepasitikime žmonėmis, kurie įpareigoti prižiūrėti darbininkus? Ne, tiesiog kaip ir kiekvienoje didelėje šeimoje, taip ir čia gali būti netvarkos", - dienraščiui sakė M. Gorkio mokyklos moksleivių tėvų atstovė Jelena Pancerova.

M. Gorkio mokyklos kapitalinis remontas prasidėjo rugsėjo 1-ąją, o visi jos moksleiviai vieneriems mokslo metams buvo iškelti į kitą rusakalbių švietimo įstaigą.

Šiuo metu mokykloje pradėta tvarkyti elektros instaliaciją, statyti plastikinius langus, ardyti stogą. Artimiausiu metu ketinama renovuoti šildymo sistemą.

Pasak Švietimo įstaigų ūkio tarnybos viršininkės Violetos Gembutienės, statybininkai šiuos darbus skuba atlikti iki prasidedant šalčiams. Rangovai buvo suplanavę rudenį ir fasadą apšiltinti, tačiau dabar abejoja, ar pavyks tai padaryti.

"Šiltinant fasadą atliekami tinkavimo darbai. Kad tinkas džiūtų, temperatūra negali būti žemesnė nei 4 laipsniai šilumos", - paaiškino V. Gembutienė.

1
 
UAB „Ranga“, Bijūnų g. 8, LT-91110 Klaipėda Lietuva, Tel.: (8 46) 383 581, tel./faks.: (8 46) 311 350, El. paštas: info@ranga.lt